Pradžia Forumai Renginiai Riga Grand Prix 2009

Šioje temoje yra 4 atsakymai, 2 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Tomas prieš 11 m. 2 mėn..

Rodomi 5 įrašai - nuo 1 iki 5 (viso: 5)
 • Autorius
  Įrašai
 • #129

  Mindaugas
  Keymaster

  Riga Grand Prix – lenktynės ávairiose klasėse. Pagrindinis tikslas: suteikti vandens motociklų sporto dalyviams priklausantiems IJSBA, UIM asociacijoms, o taip pat ir mėgėjams, galimybæ susirinkti vienoje vietoje ir net tik varžytis tarpusavyje, bet ir aptarti ateities planus bei smagiai praleisti laiką. Klasės: Ski GP, Ski Stock, Ski Beginners, Ski Ladies limites, Runabout, Runabout beginners, Freestyle. Vieta: Daugavos upė (šalia Vanšu un Akmes tilto) Data: Rugpjūčio 22, 2009 Dalyviai: Geriausi pilotai iš Baltijos šalių, Skandinavijos, Rusijos, Vokietijos, Suomijos ir kitų. Riga Grand Prix vyks kartu su Rygos miesto švente, kuri kiekvienais metais pritraukia minias svečių bei didelá žiniasklaidos susidomėjimą. Tuo pat metu vyks ir kasmetinė “Riga Boat Show” laivų paroda. Brošiūra(eng)

  #415

  Tomas
  Narys

  Ačiū už sukeltą info. Gal atsiras Lietuvių norinčių sudalyvauti..

  #418

  Mindaugas
  Keymaster

  Tomai, dalyvausi?

  #426

  Tomas
  Narys

  Jei tik galesiu tai dalyvausiu. ant dienu turi zmona gimdyti tai net nezinau kaip bus su tuo dalyvavimu. sia savaite gal net ryt arba savaitgali planuociau prie mariu atsivežti bujus kelis ir ismetyti ar butu dar norinciu aplink bujus o ne seip pasiplaukioti? Promind – atsiusiu tau i meila fotkes is enduro.

  #427

  Tomas
  Narys

  Seip is Lietuvos Deivis is team34 tikrai vaziuoja, be to dar vienas sportininkas planuoja.

Rodomi 5 įrašai - nuo 1 iki 5 (viso: 5)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

Mindaugas
Pradžia › Forumai › Renginiai › Riga Grand Prix 2009 Šioje temoje yra 4 atsakymai, 2 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Tomas prieš 11 m. 2 mėn.. Rodomi 5 įrašai - nuo 1 iki 5 (viso: 5) Autorius Įrašai 2009 rugpjūčio 6 @ 11:14 #129 MindaugasKeymaster Riga Grand Prix – lenktynės ávairiose klasėse. Pagrindinis tikslas: suteikti...