vandens-motociklas-jetbike

“Jetbike” pagal savo valdymo ir manevringumo savybes būtų galima priskirti tarp sausumos ir vandens motociklo. Pagrindinis skirtumas nuo vandens motociklo yra tas, kad “Jetbike” turi dvigubą kontrolės sistemą t.y. vandens motociklas yra valdomas keičiant gale esančios vandens pompos(turbinos) srovės kryptį. Tuo tarpu “Jetbike”, sukant vairą, keičiama ne tik vandens srovės kryptis, bet ir priekinės slidės padėtis. Dėl tokio unikalaus valdymo ir žemo svorio centro “Jetbike” manevringumas labai primena įprastą sausumos motociklą. Skirtumas tik tas, kad nukritę nuo jo, jūs nepatirsite nubrozdinimų ir skausmingų kaulų lūžių.

“Jetbike” turi atvirą balasto kamerą, kuri, motociklui lėtėjant, užsipildo vandeniu. Taigi, vairuotojui nukritus, motociklas greitai sustoja. Sustojus didžioji motociklo dalis būna po vandeniu. Tai leidžia vairuotojui nesunkiai ant jo užlipti. Motociklo neįmanoma apversti, todėl jo nereikės atvertinėti kaip kai kurių sunkių vandens motociklų. Vos tik paspaudžiamas akseleratorius ir greitis viršyja 7 mph, vanduo iš balasto kameros ima tekėti lauk ir motociklas akimirksniu pradeda kilti virš vandens.

Dauguma įprastų vandens motociklų atleidus akseleratorių tampa sunkiai valdomi. Dėka priekinės slides, “Jetbike” nepraras menevringumo net lėtėjant. Labiau patyrę vairuotojai su motociklu galės išbandyti įvairiausius triukus. Pavyzdžiui, galima motociklą galima panardinti po vandeniu (iki 8 sekundžių) ir tada “šauti” į vandens paviršių kaip povandeninio laivo paleista raketa.

Yra galimybė pasirinkti du skirtingus variklius: keturtaktį 150 AG ir dvitaktį 160 AG. Gamintojai teigia, kad “Jetbike” galios ir svorio santykis yra didžiausias visoje vandens motociklų rinkoje. “Jetbike” maksimalus greitis 70 mph (112 km/h).

Specifikacijos
Ilgis 248 cm
Plotis 65 cm
Aukštis 104 cm
Vietų skaičius 2
Svoris 174 kg
Kuro bako talpa 47 l
Kuro sąnaudos 16,6 l/h (WOT)
Variklis A
Variklio tipas 2 cilindrų keturtaktis turbocharged, intercooled
Kubatūra 750 cm3
Galia 150 AG
Variklis B
Variklio tipas 3 cilindrų dvitaktis
Kubatūra 1263 cm3
Galia 165 AG

http://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2009/03/vandens-motociklas-jetbike-1024x563.jpghttp://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2009/03/vandens-motociklas-jetbike-150x150.jpgMindaugasNaujienosVandens motociklas
'Jetbike' pagal savo valdymo ir manevringumo savybes būtų galima priskirti tarp sausumos ir vandens motociklo. Pagrindinis skirtumas nuo vandens motociklo yra tas, kad 'Jetbike' turi dvigubą kontrolės sistemą t.y. vandens motociklas yra valdomas keičiant gale esančios vandens pompos(turbinos) srovės kryptį. Tuo tarpu 'Jetbike', sukant vairą, keičiama ne tik vandens...
vandensmoto.lt