Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • event jau ivyko.

2017 m. Lietuvos vandens motociklų čempionatas (I etapas, Birštonas)

2017 birželio 10 @ 8:30 - 2017 birželio 11 @ 15:00

Vandens motociklų čempionato 1 etapas Birštone

Nemuno pakrantėje ties Birštonu susijungs kurorto šventė bei pirmasis Lietuvos vandens motociklų čempionato etapas. Mūsų šalies pirmenybės sulaukia vis didesnio sportininkų skaičiaus iš kaimyninių šalių. Šiemet jame vėl varžysis sportininkai iš Latvijos, Lenkijos, Estijos, Rusijos, Suomijos, Baltarusijos, Ukrainos.

Varžybų organizatoriai žada daug atkaklių kovų vandenyje, kadangi visą šaltąjį sezoną sportininkai intensyviai ruošė savo techniką varžyboms. Pirmajame Lietuvos vandens motociklų čempionato etape išaiškės šio sezono lyderiai, nors sportininkų lauks dar ne vienerios varžybos.

Šį savaitgalį Lietuvos vandens motociklų sporto federacija kvies visus turinčius vandens motociklus nebūti vandens “chuliganais” ir negadinti kitiems nuotaikos neleidžiant ramiai atostogauti poilsiautojams, bet atvykti į varžybas ir išbandyti save.

Šiai idėjai įgyvendinti organizuojamas Lietuvos vandens motociklų “FAST LAP RACE” čempionatas.

“Mes norime pakeisti žmonių požiūrį į vandens motociklus ir jų vairuotojus, siekiame ugdyti kultūrą ir pagarbą vieni kitiems. Geriau tie žmonės, kurie turi vandens motociklus savo energiją išlieja varžybose, o ne plaukiodami neleistinuose vandens telkiniuose”, – apie idėją kalbėjo LVMSF prezidentas Tomas Gurkšnys.

Neturintiems vandens motociklo, bet norintiems sudalyvauti varžybose žiūrovams, organizatoriai paruošė specialią klasę. Joje kiekvienam norinčiam bus suteiktas vandens motociklas ir jis galės savo jėgas išbandyti trasoje.

Programa

Programa

http://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2017/05/vandens-motociklu-cempionatas-2017-birstonas.pnghttp://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2017/05/vandens-motociklu-cempionatas-2017-birstonas-150x150.pngMindaugasVandens motociklų čempionatas
Nemuno pakrantėje ties Birštonu susijungs kurorto šventė bei pirmasis Lietuvos vandens motociklų čempionato etapas. Mūsų šalies pirmenybės sulaukia vis didesnio sportininkų skaičiaus iš kaimyninių šalių. Šiemet jame vėl varžysis sportininkai iš Latvijos, Lenkijos, Estijos, Rusijos, Suomijos, Baltarusijos, Ukrainos. Varžybų organizatoriai žada daug atkaklių kovų vandenyje, kadangi visą šaltąjį sezoną...

Informacija

Pradžia:
2017 birželio 10 @ 8:30
Pabaiga:
2017 birželio 11 @ 15:00
Renginys žymės:

Vieta

Birštonas
Birštonas, Lietuva + Google žemėlapis