Vandens motociklo greitis

Varžybų metu užfiksuotas vandens motociklo greičio rekordas

Floridoje vykusiose “HydroDrag Spring Nationals” lenktynėse buvo užfiksuotas rekordinis 100.5 mph (160.8 km/h) greitis vandens motociklu. Tai yra oficialus rekordas paremtas tiksliais greičio radaro parodymais.

Naujasis rekordas priklauso Julio Rivera, kuris per sekmadienį (04 19) vykusias greičio varžybas “RIVA Racing HydroDrag” pasieke įspudingą net 100.5 mph (160.8 km/h) greitį. Specialiai lenktynėms ruoštas vandens motociklas Yamaha GP1300R su Sea-Doo 4-TEC 1503 turbocharged varikliu pateisino viltis.

“Plaukimas vandens motociklu tokiu beprotišku greičiu užima kvapą. Konkurencija čia yra labai didelė, o šios lenktynės kiekvienais metais vis gerėja. Greitis ir adrenalino antplūdis privers mane čia vėl sugrįžti” – po lenkynių teigė pasiekimu besidžiaugiantis puertorikietis.

hydro drago startas“HydroDrag” lenktynes sugalvojo ir rengti pradejo Timas McKercher su kompanija “WaterTop Unlimited” 2008-aisiais. Tokio tipo lenktynės yra alternatyva tradicinėms “uždaro rato” lenktynėms. Kompanijai taip pat priklauso ir analogų neturinti starto platformos sistema, kuri ne tik užtikrina sąžiningą dalyvių startą, bet ir vizualinį šou žiūrovams.

“HydroDrag” idėja yra suteikti visiems norintiems galimybę susirungti ir realiai išbandyti savo jėgas prieš kitus varžovus sąžiningu būdu. “HydroDrag” yra vandens dragas, o “Speed Alley” yra renginys per kurį patys greičiausi ir moderniausi motociklai demonstruoja savo galimybes.

Kad 100 mph greičio barjeras gali būti peržengtas buvo galima nuspėti jau per savaitalio treniruotes ir “Speed Alley” greičio varžybas. Unlimited klasėje, tiek Rivera tiek Howard Letsche užfiksuoti plaukiant 99 mph. Tiesa, Letsche, už savo pasiekimus gavo sumokėti – nesuvaldžius motociklo vairuotojas buvo nusviestas nuo motociklo ir neišvengė traumų. Jį pavaduoti ėmėsi kolega Leonardo Fernando, tačiau apgadintas Sea-Doo RXP jau neperžengė 95.7 mph greičio ribos. Daug kas teige, jog jei ne ši apmaudi klaida Letsche motociklas galėjo būti greitesnis net už Riveros. Tuo tarpu Riverai tą dieną sekėsi puikiai. Du plaukimus registruotas didesnis negu 99 mph greitis. Finale pasiektas 99.7 mph greitis leido Riverai tądien laimėti varžybas ir tapti žiūrovu numylėtiniu.

rekordas100.5 mph

Tuo tarpu Limited klasėje pergalę švente Jeff Dyckowski pasiekęs 77.7 mph greitį. Senų vandens motociklų klasėje “Vintage” lyderiu tapo Albert Godriguez su savo 1997 Sea-Doo SPX išvystęs 66.6 mph greitį. Stock klasėje geriausius rezultatus demonstravo Mitch Newlin su nepriekaištingai paruoštu Sea-Doo RXP-X – 80.3 mph.


http://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2009/04/vandens-motociklo-greicio-rekordas-1024x680.jpghttp://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2009/04/vandens-motociklo-greicio-rekordas-150x150.jpgMindaugasNaujienos
Floridoje vykusiose 'HydroDrag Spring Nationals' lenktynėse buvo užfiksuotas rekordinis 100.5 mph (160.8 km/h) greitis vandens motociklu. Tai yra oficialus rekordas paremtas tiksliais greičio radaro parodymais. Naujasis rekordas priklauso Julio Rivera, kuris per sekmadienį (04 19) vykusias greičio varžybas 'RIVA Racing HydroDrag' pasieke įspudingą net 100.5 mph (160.8 km/h) greitį. Specialiai lenktynėms ruoštas...
vandensmoto.lt