Europos vandens motociklų čempionate lietuvis iškovojo 3 vietą

Lenkijoje vykusiame Europos vandens motociklų čempionate T.Gurkšnys savo klasėje iškovojo III vietą.

2015 m. liepos 15-19 dienomis Lenkijoje Nysos ežere įvyko vandens motociklų Europos čempionato finalas. Įvairiose klasėse dalyvavo apie 200 sportininkų iš 30 skirtingų šalių. 

Lietuvą čempionate atstovavo trys vandens motociklininkai – Tomas Gurkšnys, Mindaugas Jačiauskas, Gediminas Leonas. Lietuviai į varžybas išvyko sudalyvavę dvejuose Baltijos šalių čempionato ir dvejuose Lietuvos/Lenkijos čempionatų etapuose.

Lietuvos sportininkai varžėsi skirtingose klasėse, kurios skirstomos pagal sportininko patirtį ir motociklo galingumus. Mindaugui iki prizinių vietų pritrūko tik vieno laiptelio, jis dviejose klasėse Runabout Expert Limited ir Runabout Pro-Am Stock užėmė aukštas 4-tą ir 5-tą vietas.

Tuo tarpu daugkartinis Lietuvos čempionas Tomas Gurkšnys, kartu su visos komandos ir artimųjų palaikymu, nepaisant techninių problemų, bei konkurentų technikos pranašumo, klasėje Runabout Expert Limited iškovojo trečią vietą ir užkopė ant apdovanojimų pakylos. Pirma vieta atiteko suomiui, antra – lenkui. Tai pirmas kartas kai Lietuvos sportininkas pateko tarp IJSBA organizuojamo Europos čempionato prizininkų.

Pask  Tomo, Lietuvos vandens motociklų sporto federacija (LVMSF) kitiems metams kelia dar ambicingesnius tiklsus ir tikisi sudalyvauti su dar didesnėmis pajėgomis. Garsinti Lietuvą būtų dar lengviau, jei atsirastų daugiau šio sporto remėjų. Tačiau smagu ir tai, kad per pastaruosius metus LVMSF organizuojamose varžybose dalyvių kiekis vis kyla, o sportininkų meistriškumas auga.

Visų klasių čempionato rezultatai skelbiami IJSBA  tinklalapyje.

https://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2015/07/europos-vandens-motociklu-cempionatas-1.jpghttps://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2015/07/europos-vandens-motociklu-cempionatas-1-150x150.jpgMindaugasNaujienosGediminas Leonas,IJSBA,Mindaugas Jačiauskas,Tomas Gurkšnys,Vandens motociklų čempionatas
2015 m. liepos 15-19 dienomis Lenkijoje Nysos ežere įvyko vandens motociklų Europos čempionato finalas. Įvairiose klasėse dalyvavo apie 200 sportininkų iš 30 skirtingų šalių.  Lietuvą čempionate atstovavo trys vandens motociklininkai - Tomas Gurkšnys, Mindaugas Jačiauskas, Gediminas Leonas. Lietuviai į varžybas išvyko sudalyvavę dvejuose Baltijos šalių čempionato ir dvejuose Lietuvos/Lenkijos čempionatų etapuose. Lietuvos sportininkai varžėsi skirtingose klasėse,...
vandensmoto.lt