Vandens motociklų čempioato laimėtojas

Vandens motociklų čempioato laimėtojas A.Lenzi

Vandens sporto ekstremalams puikiai žinomame Havasu ežere Arizonoje, JAV, vyko prestižinės vandens motociklų varžybos. Šį kartą nugalėjo brazilas Alessandro Lenzi. Antroje vietoje liko pasaulio čempionas japonas Fumikazu, trečias – britas Lee Stone.

Demonstruoti savo sugebėjimus laisvojo stiliaus rungtyje ekstremalams šį kartą buvo nelengvas: pūtė stiprus vėjas, kilo bangos, o varžybų vietoje buvo nepakankamai gilu.

PRO kategorijoje, sportininkai plaukė su motociklais iki 1200 kubinių centimetrų talpos varikliais, iškart išryškėjo dviejų senų varžovų pranašumas – brazilo A.Lenzi ir japono F.Watanabe.

15 metų iš eilės dėl aukščiausio pasaulio čempiono titulo kovojantis brazilas dažniausiai likdavo antras. Nors nevienose varžybose antruoju likdavo ir F.Watanabe. A.Lenzi šį kartą nepriekaištingai atliko savo programą, tačiau su nerimu stebėjo itin pajėgaus varžovo Fumikazu plaukimo.

Kvalifikacinėse varžybose japonas buvo pirmas ir aplenkė brazilą. Tuomet F.Watanabe iš eilės atliko net 6 “buckflip”!

Tačiau finale žvaigždės buvo palankios A.Lenzi. Brazilas triumfuodamas aukštai iškėlė suspaustus kumščius – šį kartą laimėjo jis!

Rezultatai (free-style klasė):

1. Alessandro Lenzi (Brazilija)
  2. Fumikazu Watanabe (Japonija)
  3. Lee Stone (D.Britanija)

Čempiono Alessandro Lenzi pasirodymas

Antrą vietą užėmęs F.Watanabe iš eilės atliko šešis “back-flip”

Vandens sporto ekstremalams puikiai žinomame Havasu ežere Arizonoje, JAV, vyko prestižinės vandens motociklų varžybos. Šį kartą nugalėjo brazilas Alessandro Lenzi. Antroje vietoje liko pasaulio čempionas japonas Fumikazu, trečias - britas Lee Stone. Demonstruoti savo sugebėjimus laisvojo stiliaus rungtyje ekstremalams šį kartą buvo nelengvas: pūtė stiprus vėjas, kilo bangos, o varžybų...