Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • event jau ivyko.

Lietuvos vandens motociklų čempionatas 2016, (I etapas, Kaunas)

2016 gegužės 14

Vandens motociklu cempionato pirmas etapas

Gegužės 14d. Kaune, Kauno mariose prie keleivinės prieplaukos prasidės 2016 – ųjų vandens motociklų varžybų sezonas. Lenktynių komanda „Automoto Spindesys Racing Team“ pristato vandens motociklų varžybas „FRANKE“ Taurei laimėti.

Tai bus pirmosios šio naujojo sezono varžybos, tikimasi sulaukti vandens motosporto mylėtojų ne tik iš Lietuvos. Prie starto linijos ketina stoti Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos ir Baltarusijos sportininkai.

Susirinkę žiūrovai turės progą išvysti puikiai suorganizuotą renginį bei pirmąją, įdomią ir karštą šio sezono vandens motosporto meistrų kovą dėl vietų ant prizininkų pakylos.

Žiūrovams įėjimas nemokamas.

Dalyvių registracijos nuoroda.

https://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2016/03/vandens-motociklu-cempionatas-franke.jpghttps://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2016/03/vandens-motociklu-cempionatas-franke-150x150.jpgMindaugas
Gegužės 14d. Kaune, Kauno mariose prie keleivinės prieplaukos prasidės 2016 - ųjų vandens motociklų varžybų sezonas. Lenktynių komanda „Automoto Spindesys Racing Team“ pristato vandens motociklų varžybas „FRANKE“ Taurei laimėti. Tai bus pirmosios šio naujojo sezono varžybos, tikimasi sulaukti vandens motosporto mylėtojų ne tik iš Lietuvos. Prie starto linijos ketina stoti Lietuvos,...

Informacija

Data:
2016 gegužės 14

Vieta

Kauno marių prieplauka
T.Masiulio g. 21
Kaunas,