Pradžia Forumai Apie Naujokų skiltis

Šioje temoje yra 42 atsakymai, 13 dalyvių, ją paskutinį kartą atnaujino  jetski tuning center prieš 9 m. 5 mėn..

Rodoma 13 įrašų - nuo 31 iki 43 (viso: 43)
  • Autorius
    Įrašai
  • #963

    papasakosiu visa istorija.. vaziavo mano mocas gan neblogai tik jei is vietos duosi pilna gaza tai biski budavo tokia pauze ir tik paskui pradeda normaliai vaziuoti.. as nusiemiau karbiuratorius ir pravaliau..buvo uzsikise oro ziklioriai..po to vaziavau gal keleta minusiu nes sudege stumoklis ir veleno svaistiklio guolis parejo.. masciau daug..aisku viena kad po oro ziklioriu pravalimo kuras suliesejo..bet gamykliskai tai turi taip buti.. kitas dalykas issilydziusios stumoklio detales papuole i veleno korpusa ir suede guoli,,viskas galbut ir logiska..bet ,,turejau seniau sudegusi stumokli,ir stumoklis lydosi is virsaus ,,buna skyle,arba sonas issilydes..o mano virsutine stumoklio dalis gan lygi tik papildonas issilydes sluoknis ant virsaus..kita dalykas kad sijonas suluzinejes i gabalus,,ir trukes vienoj puseje,,pagal situos pozymius man persasi isvada kad visa sita ivyko del netepimo..bet..tepalo tikrai buvo,tepalas specialus ir jetski centro,tepimo sistema yra paprasta ir negali buti ten jokiu gedimu,,dantratumas sukasi ir tepala pompuoja,,supirkau visas dalis,,velena,stumokli ziedus ,tarpiniu komplekta visam varikliuj..surinkau ir viska perinkau iskaitant tepalo pompa karbiuratorius ir t.t. db tokia durna jau baime kad vel nepasidarytu tas pats.. dalys nenormaliom kainom ir nenoreciau vel problemu. butu malonu isgirsti protingu minciu .. prasau pagalbos..idedu keleta stumoklio foto mocas kawasaki stx900 2001metu .

    #964

    dar keleta foto idesiu

    #967

    jetskilt
    Narys

    pradziu ir galunu ziklioriai reguluojasi tu juos gal per daug prisukes todel ir liesas kuras.:)

    #968

    ka? zikliorius ir reikia prisukti iki galo..cia manau kazkokia nesamone..

    #969

    kimi
    Participant

    Del ziklioriu prisukimo tai drisciu pasiginciti, nes jei tu juos prisukai tai labai uzliesinai misini del to stumai ir dega, bent jau pas xp tai reguliuojasi pradzios ir galai, reik plaukt ir reguliuot geriausia, bent jau kol su dvitakciu plaukiojau tai po kapitalinio pats susistygavau.

    #970

    gal jus turite omeny tuos reguliavimo varstus kur reguliuoja kuro padavima?? as sneku apie zikliorius kurie yra tokie isukami su skyle ,adatos kameroje. vienas oro kitas kuro… as apie tuos… tuos tikrai reikia prisukti.. o tu reguliavimo varstu pas mane nera nei vieno..pabandziau adateles lygi pakelti ciut ciut

    #971

    viskas sutvarkyta. sezonas atidarytas 🙂
    https://www.youtube.com/watch?v=cXzi1yrCjGg

    #972

    Edas
    Narys

    Manau saltas vanduo buvo 😀

    #1140

    romas1982
    Narys

    Sveiki girdejau kad uz lietuvos rybu galima pigiau isigyti pramogini kateri gal kas patartu saitus kur pasijieskot Europos platybese?

    #1143

    jevseb
    Narys

    Pabandyk gal per ebay.co.uk paziuret, nes visi jie internete;)

    #1144

    jevseb
    Narys

    romas1982 rašė: Sveiki girdejau kad uz lietuvos rybu galima pigiau isigyti pramogini kateri gal kas patartu saitus kur pasijieskot Europos platybese?

    O koki nori kateri?

    #1145

    turiu parduoti bayliner 2000milenium edition 1802 viskas registruota krancai inkarai tentai lemenes stovas slidininkui europoj jo kaina 8 euru mano kaina 24,5 stovis idealus odinis baltas salonas audio aparatura.B)jei ka domina rasykit skambinkit 867209662

    #99

    Mindaugas
    Keymaster

    Klauskit kas neaisku B)

Rodoma 13 įrašų - nuo 31 iki 43 (viso: 43)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

Mindaugas
Pradžia › Forumai › Apie › Naujokų skiltis Šioje temoje yra 42 atsakymai, 13 dalyvių, ją paskutinį kartą atnaujino  jetski tuning center prieš 9 m. 5 mėn.. Rodoma 13 įrašų - nuo 31 iki 43 (viso: 43) ← 1 2 3 Autorius Įrašai 2011 kovo 29 @ 0:42 #963 mr-edgariukasNarys papasakosiu visa istorija.. vaziavo mano mocas gan neblogai tik jei...