Pradžia Forumai Vandens motociklai Kawasaki JH 750 G – įsigijimas…

Šioje temoje yra 2 atsakymai, 2 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  fritzmario prieš 6 m. 6 mėn..

Rodomi 3 įrašai - nuo 1 iki 3 (viso: 3)
  • Autorius
    Įrašai
  • #2762

    fritzmario
    Participant

    Sveiki.
    Esu žalias šioje srityje visiškai. Įsigijau Kawasaki JH 750 G, nieko nesusigaudau kur kas ką reiškia (iš knopkių ur jungtukų), nežinau nei kokį tepalą naudoti, ką kaip ir su kuo. Gal kas turite manualą – kažką panašaus į naudotojo instrukciją. Anglų k., tinka. Ir prieš plaukimą, ką būtina patikrinti – pažiūrėti ir pan ? 🙂

    #2763

    Mindaugas
    Keymaster

    Sveikas,

    Na ir senuką čia papirkai 🙂

    Manualą turėtum rasti čia (nurodyk metus ir paleisk paieška):
    http://www.kawasaki-techinfo.net/searchOM_nv.php?view_lang=EN&spec=EU&category=WTC

    Jei neklystu rekomenduojamas tepalas yra TC-W2 arba TC-W3 specifikacijos. Pagal tai gali surasti kokie tepalai tau tinka.

    Jei turi kažkokių konkretesnių arba bendrų klausimų – klausk 🙂

    #2764

    fritzmario
    Participant

    Truputį panagrinėjau motociklus, trūksta vienam vienos detalės, gumos kažkokios. P.S. Ėmiau juos du, nes nedidelė kaina buvo 😀 P.P.S. Atkeliavo jie čia, pas mane į Norgę. Dabar užmačiau kitą dar variantą. Kawasaki Ultra 150, 2003m., su perkaitusia galva. Gal kas buvot susidūrę ar remontai ir jų dalys labai kosminėmis kainomis? Kas gali būti blogiausiai, ir ar verta tokį imti ir tvarkytis? 🙂
    P.S. manualas jau pas mane, ačiū labai 😉

Rodomi 3 įrašai - nuo 1 iki 3 (viso: 3)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

fritzmario
Pradžia › Forumai › Vandens motociklai › Kawasaki JH 750 G – įsigijimas… Šioje temoje yra 2 atsakymai, 2 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  fritzmario prieš 6 m. 6 mėn.. Rodomi 3 įrašai - nuo 1 iki 3 (viso: 3) Autorius Įrašai 2017 rugpjūčio 19 @ 22:06 #2762 fritzmarioParticipant Sveiki. Esu žalias šioje srityje visiškai. Įsigijau Kawasaki...