Pradžia Forumai Renginiai Lietuvos čempionato II etapas

Šioje temoje yra 5 atsakymai, 2 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Mindaugas prieš 11 m..

Rodomi 6 įrašai - nuo 1 iki 6 (viso: 6)
 • Autorius
  Įrašai
 • #81

  Tomas
  Narys

  Ar atsiras norinčių sudalyvauti?. Kazkaip pasyviai visi žiūrite į varžybas, juk tai daug įdomiau pasivaržyti nei šeip paplaukioti. Be to ir pradininkų klasė bus organizuojama jei bus dalyvių. Gal galite parašyti kodėl taip vangiai žiūrite į varžybas??? Ačiū

  #569

  Mindaugas
  Keymaster

  Jei būtų buve Kaune, dalyvių manau būtų buvę daugiau. Kodėl Birštone nusprendėt rengti?

  #570

  Tomas
  Narys

  Nenanau kad Kaune butu daugiau dalyvių. Į Birštoną atvyksta ir dalyvia iš Taurages, Panevėžio Be to net is Latvijos Baltarusijos atvažiuoja. Šeip kita priežastis kad pirmosios varžybos jau vyko Kaune, neįdomu ten pat daryti. Upėje visai kiti pojūčiai kai varžybose plauki, bei žiurovams geriau matyti, ir tradicijos Lietuvos čempionato kad vienas etapas vyktų Birštone. Šeip Birštonas Jei Vilniečiams tai net ir arčiau. Šiemet pavyko pritraukti į varžybas naujų žmonių ir jie patenkinti. Aš vienas iš jų kuris varžybose tik šiemet pradėjau plaukti. Teko ir Baltijos čempionate plaukti, ir vienam etape Šiaurės Europos, tai važiavau 600 km į varžybas. Kitais metais planuojama ir Lietuvoje surengti viena iš Baltijos čempionato etapu bet smagu kad ir mūsų tautiečių entuziazmas būtų didesnis.

  #578

  Mindaugas
  Keymaster

  Kaip varžybos praėjo? Foto iš varzybu

  #581

  Tomas
  Narys

  Sveiks. Varzybos buvo tikrai smagios. Super stock klasej varzemes 6 mocai ir kova buvo labai nuozmi ir idomi. Stock klasej buvo 4 mocai. Buvo ir stovimu mocu klase 3 Latviai ir vienas lietuvis. Beje ir sedimuose vienas Latvis plauke. Daug ziurovu Birstone buvo ir ten smagu ziureti is aukstai labai geras matomumas. Man paciam pavyko labai gerai nugalejau visus plaukimus Birstone ir kadangi pries tai buvau Kaune pirmas tai tapau Lietuvos Cempionu. Foto galesiu ikelti T.

  #607

  Mindaugas
  Keymaster

  Šį trečiadienį (10.14) „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje “Teritorija” (19:10val) reportažas iš Birštone vykusių varžybų. Laidos anonsas.

Rodomi 6 įrašai - nuo 1 iki 6 (viso: 6)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

Tomas
Pradžia › Forumai › Renginiai › Lietuvos čempionato II etapas Šioje temoje yra 5 atsakymai, 2 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Mindaugas prieš 11 m.. Rodomi 6 įrašai - nuo 1 iki 6 (viso: 6) Autorius Įrašai 2009 rugsėjo 8 @ 12:21 #81 TomasNarys Ar atsiras norinčių sudalyvauti?. Kazkaip pasyviai visi žiūrite į varžybas, juk tai daug...