Pradžia Forumai Vandens motociklai RXP215 supercharger, p1544 error?

Šioje temoje yra 31 atsakymas, 7 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Audriuss prieš 12 m. 7 mėn..

Rodoma 15 įrašų - nuo 16 iki 30 (viso: 32)
  • Autorius
    Įrašai
  • #1013

    kimi
    Participant

    Aciu uz pasiulima jei pavyks gal daplauksiu, zodziu jei ryt plaukiosiu mariose tai atleksiu 😉 , o kas del sraigto tai as viska suprantu, manau kad turetu pasikeist kaip pakeisiu rxp-x interkuleri, tie 200~300rpm turetu atsirast, ir reik man ismest rezonansini bakeli ir ismetima padaryt tiesiogei, bet bijau uzes mane tas ziaurus garsas! Ka manai?

    #1027

    Tomas
    Narys

    Manau kad tas garsas yra cool 🙂 neuzes…..

    #1034

    kimi
    Participant

    Tomai radau usa forume savaje problema,chebra irgi raso kad isidejo worx vandens paemimo grotas ir vietoj 8100rpm is kart 7800rpm, visi sako negali but, tai tas bicas pakeite atgag i originales ir ka 300rpm stebuklingai grizo i 8100rpm! Blyn nors Worx reklamuoja maxiloader grotos +1~2mph! Blyn as ir pameginsiu pasikeist atgal ziuresiu kas vyks! Nu kokios bus mintys, pamastymai? 😀

    #1036

    Tomas
    Narys

    Jei noresi galesim pakeisti su Rivos grotom

    #1037

    kimi
    Participant

    Ta prasme kad pabandyt? 🙂 As pats turiu Riva grotas bet blyn nuo 255ag, uz protinga kaina parduociau, nes ne tas parsiunciau tai du metai taip ir guli niekam nereikalingos 😀

    #1038

    Tomas
    Narys

    Na as turiu rivos nuo 215 🙂 O tas 255 zinosiu kad turi jei kam reiks.

    #1065

    stingas
    Narys

    Sveiki vandenyniai. Ziurekit kas man galit trumpai apipasakoti apie impelerius. Turiu sukta, tai yra pradines briaunos uzapvalintos ir kitas tiesiom briaunom tiesiog pjauna vandieni is karto, kuri kur deti…

    #1066

    kimi
    Participant

    Sveikas, koks mocas, kas per gamintojas sraigtu ir skaiciai ,raides ant sraigtu? o tada kazka galima kalbet 😉

    #1067

    Audriuss
    Participant

    kimi rašė: Ta prasme kad pabandyt? 🙂 As pats turiu Riva grotas bet blyn nuo 255ag, uz protinga kaina parduociau, nes ne tas parsiunciau tai du metai taip ir guli niekam nereikalingos 😀

    Ple, laiku pamaciau…pries kokias 2sav nusipirkau R&D grotas 255’am…

    #1068

    kimi
    Participant

    Audriuss sveikas ar patenkintas R&D vandens grotom? Pas mane tai WORX stovi bet as nelabai patenkintas nes -200 rpm ir greitis tiesiosiose krenta bet jei banguotas vanduo tai jos ziaurei gerai turbina uzmaitina! o grotas Rivos rxp x tai as pusdykiai parduodu nes man ju nereik 😀

    #1069

    JD
    Narys

    pas mane ant rxt r&d uzdeta tai apsukos max 7700-7800 ir greitis tik iki kokiu 104, bet is vietos smagiau plaukia 🙂

    #1070

    kimi
    Participant

    jo del starto is vietos tai viskas tvarkoj 😉 bet tiesiojoj nuema nemazai nors 7960rpm issisuka, nu dabar kisiu intercooleri galinga ziuresiu kas bus 😀

    #1072

    Audriuss
    Participant

    kimi rašė Audriuss sveikas ar patenkintas R&D vandens grotom? Pas mane tai WORX stovi bet as nelabai patenkintas nes – 200 rpm ir greitis tiesiosiose krenta bet jei banguotas vanduo tai jos ziaurei gerai turbina uzmaitina! o grotas Rivos rxp x tai as pusdykiai parduodu nes man ju nereik 😀

    Dar laukiu siuntos, kol ateis 🙂 isidejes butinai pasidalinsiu ispudziais. O RD savo psl http://www.rd-performance.com/newProducts/seadoo/rxp-x.asp raso, kad greicio neprarandi su jom…na ziuresim kaip bus, kai uzsidesiu. P.S. Uz kiek rivos grotas tas “pusdykiai” sakai parduodi? (pm gali)

    #1075

    Ignas
    Narys

    Sveiki, reikia pagalbos!!! Gal kas zino ar yra galimybe restauruoti ARCTIC CAT TIGERSHARK 770 variklio detales? O jei ne, kur geriausia jas isigyti? Is anksto dekoju uz info.B)

    #1076

    Audriuss
    Participant

    Gal kazkas turit pardavimui koki nors “Air performance kit”? (alkune filtras…)

Rodoma 15 įrašų - nuo 16 iki 30 (viso: 32)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

kimi
Pradžia › Forumai › Vandens motociklai › RXP215 supercharger, p1544 error? Šioje temoje yra 31 atsakymas, 7 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Audriuss prieš 12 m. 7 mėn.. Rodoma 15 įrašų - nuo 16 iki 30 (viso: 32) ← 1 2 3 → Autorius Įrašai 2011 birželio 3 @ 15:41 #1013 kimiParticipant Aciu uz pasiulima jei pavyks gal daplauksiu, zodziu jei...