Pradžia Forumai Vandens motociklai RXP215 supercharger, p1544 error?

Šioje temoje yra 31 atsakymas, 7 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Audriuss prieš 12 m. 7 mėn..

Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 32)
  • Autorius
    Įrašai
  • #185

    kimi
    Participant

    Sveiki, reik pagalbos RXP 215, 2006metu info skydelyje uzsidege p1544 error? raso exhaust,nu lyg ir apie ismetima raso tipo perkaito, gal kas buvot su sita problema susidure? girdejau kad pas seadoo yra filtras duslintuvo ausinimo vandeniui filtruot, gal kas gali papasakot? Aciu;)

    #879

    Mindaugas
    Keymaster

    Pagaliau kazkokios bedos, nes jau nuobodu cia daresi 😀 Radau siek tiek patarimu siai problemai spresti

    Exhaust overheat (not motor) Intercooler plugged? Flush intercooler, or replace it if the water passages are blocked. Pull the IC, blow it out, and try to breathe thru the water passages; toss it if you can’t easily inhale a full breath thru it. Modded waterbox? Try stock waterbox if still available. J pipe water exit holes (3 pinholes) might be plugged, or clamped wrong, closing off the holes (watch where your upper clamp goes). Can also drill out J pipe pisser holes one size larger. Add a garden hose blockoff to your flush adapter (to the upper right of the jet pump), screws right in, and can close it to force more water into your system. Altho this is usually a band-aid for the real problem, it often eliminates the overheat.

    #882

    kimi
    Participant

    Sveikas, promind o tau tai dziaugsmo :(:) nera ten taip blogai kaip tu dziaugiesi,as kaip ieinu i staigu posuki man tik tada kala ilga signala ir iskart sukius riboja,as turiu kelias protingas mintis ziuresim 😀 ta tavo su interculeriu manau atkrenta iskart, o seip dar daviklis gali buti.

    #883

    Mindaugas
    Keymaster

    Nebuciau as lietuvis jei is kito nelaimes nesidziaugciau 😀 joke 😀 Reikia issiaiskinti kaip ten tas ausinimas vyksta. Kazkodel manau kad pats daviklis veikia gerai, o ant posukiu tau istikruju nespeja vandens pripumpuoti.

    #925

    Tomas
    Narys

    Kimi ar issisprendei su ausinimu ?

    #998

    kimi
    Participant

    Problema su ausinimu isspresta, kaltininkas buvo sraigtas, nu jeigu ka tai ir man nuskambejo idomiai bet tai tiesa, idejom atgal standarta ir viskas o.k! :p cia be puse litro nesuprasi 😀 bet dabar kraunu riva stage-2, kodel iskart ne stage-3, manau kad man pakaks ir 2! tik kad jau litais labai skausmingai gaunas! 😀

    #1002

    Tomas
    Narys

    Kimi kazkaip situose motocikluose kai modifikuoji kazka visada atsiranda problema su ausinimu. Skirtingi sraigtai skirtingai sukelia slegi i ausinimo kanala, pasiziurek ten pompoje kur isisuka toks kaip sietelis plasmasinis at skylutes neuzsinese prasivalyk jas.

    #1004

    kimi
    Participant

    Tomai tu apie koki sieteli kalbi, kazkur prie sraigto? Nu zodziu pretendziju as dabar savo rxp neturiu sraigta ivariau 15/20R, superchargerio sparnuote R&D, RIVOS oro paemima, worx grotas, nu plaukia smagiai, dar reiktu vortech intercooleri pakeist ir perprogramuot kompa kad truputi sukiai sukiltu bet abejoju kad kazkas LT atlieka toki dalyka 🙁

    #1005

    Tomas
    Narys

    Teks keisti i kita kompa nes perprogramuoti tai LT bent jau as nezinau kas gali. Tas sietelis toks plasmasinis isisuka i venas.is isores pompos issisuka jis- matosi toks plasmasinis varztas.

    #1006

    kimi
    Participant

    Tomai radau as ta varzta ryt babdysiu issukt, nu dar klausimelis kokia to varzto funkcija? Jei yra sietelis vadinas filtruoja vandeni, tipo ta kur i ausinima ismetimo ateina? Svolaciai Amerikosai 1000$ UZ RIVOS kompa praso, radau uz 600$ bet kol susisiekiau jau nukove, ir dar komplekte su raktu ir 50lb. rivos purkstukais buvo 🙁

    #1007

    Tomas
    Narys

    Temn ne tai kad sietukas bet kaip plasmasine saiba su skylutem, jei ka galima siek tiek padidinti skylutes ( as taip dsariau), vanduo, kadangi ten didelis slegis kai plauki, pro tas skylutes patenka i kanala pompoje ir nukeliauja ausinti ismetimo kolektoriu ir duslintuva. O del kompo tai na Motec pats geriausias ir jis kainuoja apie 3500$. Todel Rivos zinok nera brangus:) kazkada teko tikrai daugiau moketi 🙂

    #1008

    kimi
    Participant

    Buvau nuemes taplastmases varzteli 🙂 viskas ten ok, o del kompo tai man ner tikslo ismest tokiu babkiu nevaziuojant profesionaliai, kita medalio puse 1,5 menesio normalios vasaros, cia isvis durnyste gaunas su tais mocais jau sakiau pasiimu rxp ir nekisu nagu bet kur tau, vistiek reik nors kazka ;), o cia jau kaip liga 😀

    #1009

    Tomas
    Narys

    Plaukiojau su nauju RXP-x RS jis pagal GPS eina 116 -pilnos akys, bet ne iskarto mintys ka galima butu pakeisti, o pakeisti yra ka 🙂 Tikrai liga. Del kompo liepos gale issiaiskinsiu gal bus imanoma perprogramuoti kompa, tik reik zinoti ka pakeisti nori.

    #1011

    kimi
    Participant

    Tomai man tik sukius sukelt kad suktu 8100~8300rpm, nes mano solas 15/20R o motoras suka 7700rpm, o su standaru solas 14/19R sukdavo ~8100rpm. O seip tai plaukia jis dabar smagiai ypac vidutiniuose sukiuose dinamiskas! Reiks dar pamatuot kiek pucia turbo kompresorius, pas tave maciau ideta veidrodeli matuokle, jei gali pasakyk kiek psi jis pas tave ispucia? 😉

    #1012

    Tomas
    Narys

    Tu isidejai per sunku sraigta ir todel neissuka jei kompa perprogramuosi neduos jokios naudos nes jis neissuka max. Reik kelti kai suveikineja ribotuvas. Sukius susikelsi tik daugiau pusdamas arba vandens ismetima didindamas. Pas mane pucia 10-11 tiksliau tiek rodo nes real turetu pusti biski maziau. Ryt planuoju slienavoj buju pametyt gal atleksi?

Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 32)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

kimi
Pradžia › Forumai › Vandens motociklai › RXP215 supercharger, p1544 error? Šioje temoje yra 31 atsakymas, 7 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Audriuss prieš 12 m. 7 mėn.. Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 32) 1 2 3 → Autorius Įrašai 2010 rugsėjo 26 @ 20:37 #185 kimiParticipant Sveiki, reik pagalbos RXP 215, 2006metu info skydelyje uzsidege...