Pradžia Forumai Vandens motociklai Sea-Doo RXT 215 ar Kawasaki STX-15F?

Šioje temoje yra 50 atsakymų, 7 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  twist prieš 14 m. 4 mėn..

Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 51)
  • Autorius
    Įrašai
  • #432

    Lynia
    Narys

    Sveiki, Na va neseniai tapau ,,ligoniu” :). Galvoju nusipirkti truputuką naudotą Sea-doo RXT 215 Hp arba Kawasaki STX-15 F. Kiek teko dikutuoti su ,,ekspertais” tai vieni sako: kuo daugiau arkliu tuo geriau. Kiti teigia: kad jei bus turbina, tai laiko klausimas kada ją reikes tvarkyti, o tvarkymas labai brangus ir be to Kawasakio arklių (160) užteks per akis. Suprantu, kad max greitis ju abiejų panašus, bet trauka iš eigos skiriasi labai. Taigi prašyčiau obvektyvių už ir prieš.

    #131

    Lynia
    Narys

    Sveiki, Na va neseniai tapau ,,ligoniu” :). Galvoju nusipirkti truputuką naudotą Sea-doo RXT 215 Hp arba Kawasaki STX-15 F. Kiek teko dikutuoti su ,,ekspertais” tai vieni sako: kuo daugiau arkliu tuo geriau. Kiti teigia: kad jei bus turbina, tai laiko klausimas kada ją reikes tvarkyti, o tvarkymas labai brangus ir be to Kawasakio arklių (160) užteks per akis. Suprantu, kad max greitis ju abiejų panašus, bet trauka iš eigos skiriasi labai. Taigi prašyčiau obvektyvių už ir prieš.

    #433

    Mindaugas
    Keymaster

    Sveikas 😉 Na as nesu joks ekspertas, bet tavo vietoje rinkciausi RXT. Jo ne tik technines charakteristikos, bet ir dizainas man priimtimesnis. Tas arkliu galiu skaiciaus skirtumas pagal popierius realiai gal yra ir mazesnis negu tie 55AG, bet as vistiek esu isitikines, kad RXT tiek akseleracija tiek max greitis bus didesni negu STX-15 F. Kitas dalykas.. nesu 100% tikras, bet man atrodo Lietuvoje nera Kawasaki vandens motociklu parduotuviu/atstovu. Todel prireikus kokios dalies gausi siustis is uzsienio arba kitaip bandyti jos ieskotis. Na bet kaip jau sakiau, cia tik mano nuomone tokia. Pries Kawasaki as tikrai nesu nusistates 😉 gal kas nors kitas gales objektyvesniu patarimu duoti 🙂

    #434

    twist
    Narys

    Deja, bet Kawaskio neteko nei ciupineti nei jodineti 🙂 esu plaukiojes tik su Bombardieriais: RXT, RXP, RXT-X, GTI LE… Gretimai maciau plaukiojo Kawasakis su 250 HP motoru. Variklio gausmas grazus, bet duslesnis nei RXT. O del “160 HP uzteks per akis” – nesamone. Jau po pirmo sezono noresi jau nebe 215, o visu 255 🙂 cia is patirties sakau. O remontas – ir lieka remontu. Kadangi perki ne nauja ir be garantijos, tai zaidi loterijoj – nusipirksi gera daigta ar ne. Taip kad mano siulymas butu – jami kuo daugiau HP ir i trasa 🙂

    #452

    kimi
    Participant

    Lynia, imk seadoo RXT arba RXP 215 ir nesuk sau galvos ;), BOMBARDIER IR AFRIKOJ BOMBARDIER! 😀 O aisku del skonio nesigincijam, kiek zmoniu tiek nuomoniu, sprendima tau reiks priimt!

    #453

    Lynia
    Narys

    Na va kaip ir aišku, kad imsim Bombardierių 🙂 Dar vienas klausimėlis RXT ir RXP kuo realiai skiriasi? Kaip suprantu ten kur 215 Ag jau yra turbina. Ar ji nemegsta gesti?

    #454

    twist
    Narys

    RXT = trivietis, RXP – dvivietis. Bendras svoris ir ilgis – mazai kuo skiriasi. Variklis – toks pat. Todel patarciau imti trivieti B)

    #458

    Mindaugas
    Keymaster

    Lynia rašė: Na va kaip ir aišku, kad imsim Bombardierių 🙂 Dar vienas klausimėlis RXT ir RXP kuo realiai skiriasi?

    Skiriasi tik korpusas. Bet kadangi RXT yra ilgesnis, jis neturi turbinos vartymo (VTS). VTS’as siaip visai neblogas dalykas yra – sukreipus turbina galima su motociklu gan lengvai soktelti virs vandens, net nesat didelioms bangoms. 🙂 Ir aplamai RXP bus siek tiek manevringesnis, bet tas skirtumas nuo RXT tikrai nera labai didelis. Spresk pats – jei daznai nezadi “tampytis” keleiviu imk RXP, o jei noresi praplukdyti kelis seimos narius/draugus imk RXT. Tryse ant motociklo zinok irgi smagu 😉 Nepaisant to kuri is ju pasirinksi, abu moto yra ziaurei geri 🙂

    [b]Lynia rašė:[/b]Kaip suprantu ten kur 215 Ag jau yra turbina.

    Nelabai supratau klausimo..

    [b]Lynia rašė:[/b] Ar ji nemegsta gesti?

    Kadangi pati turbina nera sudetingos konstrukcijos, ten nelabai yra kam gesti. Taciau ji nuolat devisi.. Bet cia jau visu vandens motociklu beda ir nieko cia nepadarysi. As cia pagalvojau, kad turbina, siuo atzilgiu butu galima prilyginti automobilio padangom – jei ja saugosi, priziuresi, tai ir ilgai plauksi su ja. Na o jei nuolat “droši” tai ir vieno sezono uzteks, kad ja “suestum”. Visai kaip ir su autopadangom 🙂

    #460

    twist
    Narys

    RXT ilgesnis labai ne daug – reik manualus palyginti. Del VTS – esu ja bandes su Honda – asmeninskai, nejauciau labai didelio skirtumo. Man asmeniskai RXT pasirode stabilesnis uz RXP. Aisku, jei nori buti gonchiku shumaxeriu – jami RXP 🙂

    #468

    Tomas
    Narys

    Kiekvienamsavo bet jei vienas plauksi tai RXT tikra karve dar siandien praplaukiau ir tikrai didziulis skirtumas ypac posukiuose del stabilumo tiesei plaukiant siek tiek stabiliau sedisi sU RXT. RXP= labiau sportiskas

    #470

    Lynia
    Narys

    Va va va pagaliau darosi aišku, kad ieškosim RXP 🙂 Tik kas tas VTS (turbinos vartymas) nelabai supratau. Galima ekspertai išsamiau 🙂

    #471

    kimi
    Participant

    Lynia, turbina tai cia gi ne auto, cia ne turbo iputimas 😀 o tavo visa jega nu zodziu vamzdis jame stovi sraigtas kur varo moca 😀 , o turbinos VTS tai gali valdyt ja aukstyn zemyn! ar dabar aisku? 😉

    #472

    Lynia
    Narys

    Vsio dėl turbo aišku 🙂 O kas tas turbinos VTS nifiga neaišku 🙁

    #473

    kimi
    Participant

    Aiskinu dar karta kas tas VTS! moco gale kur stovi turbina yra pajungtas toks mechanizmas anglisku pavadinimu VTS 😀 , JIS VALDOSI mygtuko kuris yra ant rankenos kaireje puseje pagalba (bent jau pas mane taip yra)! Tipo turbina varto! http://seadoomanuals.net/manuals/1997-seadoo-xp-parts-catalog.php parsisiusk is interneto sita puslapi ivesk pagal metus ir viska smulkiai pamatysi, o gal kada ir remonte pravers! 🙂 nu manau kad aiskiau ir but negali 😉

    #474

    Lynia
    Narys

    O dabar ir aišku 🙂 O tai iš jos, kaip suprantu, realiai kaip ir naudos nelabai? 🙂

Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 51)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

Lynia
Pradžia › Forumai › Vandens motociklai › Sea-Doo RXT 215 ar Kawasaki STX-15F? Šioje temoje yra 50 atsakymų, 7 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  twist prieš 14 m. 4 mėn.. Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 51) 1 2 … 4 → Autorius Įrašai 2009 rugpjūčio 14 @ 13:54 #432 LyniaNarys Sveiki, Na va neseniai tapau ,,ligoniu” :)....