Pradžia Forumai Vandens motociklai Sea-Doo RXT 215 ar Kawasaki STX-15F?

Šioje temoje yra 50 atsakymų, 7 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  twist prieš 14 m. 8 mėn..

Rodomi 6 įrašai - nuo 46 iki 51 (viso: 51)
  • Autorius
    Įrašai
  • #513

    twist
    Narys

    tai vat kas as ir nezinau 🙂 is manes tik karta PVM paeme, kada dura amerikonas uzrase moco dalys. O kiek siaip esu siuntes, nei PVM nei muitu nebuvo 🙂 tai vat man ir paciam idomu 🙂 ArunaiG – pasidalinkit savo patirtimi – kaip yra su mocais?

    #514

    kimi
    Participant

    Sveiki kolektyvas! Kur visi prapuolet,k azko nutruko musu diskusija, kaip ten su tais muitais!;) ArunaiG parasykit mums nes saket kad jus su tuo susidures!

    #517

    ArunasG
    Narys

    Kas linkui muitu mokesciu ir visa kita tai lygtai indiuvidualus reikalas ir vistiek bandome kazkaip gudrauti tankiausiai pavyksta, palaukit kazkam esu asmeniskai parases kaip as siunciuosi is amerikes ir mokescius moku. Dar karta klausiate, atsakysiu tik gal neviesoje erdveje o individualiai ir kam tikrai jau reiks. Tad tokiam reikalui atsiradus mane pasieksit arunas.grikienis@gmail.com ar ir telefonu 8614 48800. Ateinancia savaite orai ateina geri gal kur susibegsim papasakosiu. Penktadieni turiu viena slidininka patmpyt, musei elektrenu marias taskysim…

    #612

    Vytenis
    Narys

    Sveiki, Kas ka gero ar blogo galit papasakot apie Rotax 4TEC 215 HP variklius 2007-2008 metu, RXP ir RXT. Kaip su eksplotacija situ motoru?

    #613

    Mindaugas
    Keymaster

    Sveikas, Blogo nesu girdejes nieko, priesingai – vien tik geri atsiliepimai apie siuos variklius. Twist galetu papasakoti placiau apie ju eksplotacija. Bet bendru atveju eksplotacija nieko neypatinga – praplaukus tam tikra valandu skaiciu keiciami tepalai, filtras. Aisku pagal gamintojo reikalavimus, reiktu daug ka patikrinti/pakeisti/sutepti.

    #614

    twist
    Narys

    Jo, variklis zveris 🙂 tiek as tiek kiti mano kolegos turi 5 RXT/GTX mocus… tik man vienam buvo problemu, nes kazkokie auksarankiai pries tai buvo gerai ji suremontave. O tiksliau turbina. :@ bet siaip, tai nieko blogo paskayti negaliu. Laiku keisk tepalus, filtrus ir plauksi kaip per sviesta 🙂

Rodomi 6 įrašai - nuo 46 iki 51 (viso: 51)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

Lynia
Pradžia › Forumai › Vandens motociklai › Sea-Doo RXT 215 ar Kawasaki STX-15F? Šioje temoje yra 50 atsakymų, 7 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  twist prieš 14 m. 8 mėn.. Rodomi 6 įrašai - nuo 46 iki 51 (viso: 51) ← 1 … 3 4 Autorius Įrašai 2009 rugpjūčio 19 @ 23:14 #513 twistNarys tai vat kas as ir nezinau 🙂...