Paskutinis Griaustinis 2010

Šis renginys skirtas vandens sporto Šakų propagavimui. Šiemet regatos frontas prasiplės – vyks ne tik 470 Olimpinės jachtų klasės varžybos, bet ir Lietuvos vandens motociklų čempionato finalas, Burlenčių varžybos, Vandens motociklų Free style pasirodymas, Vandens slidininkų pasirodymas, Radio bangom valdomų skuterių varžybos. Tuopat metu Kauno mariose vyks ir kitos sportinių jachtų varžybos.

Planuojame ant vandens išvysti daugiau nei 300 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Lenkijos, Baltarusijos, kitų užsienio šalių.

Be kitų pramogų surengsime parodomuosius ekstremalių vandens sporto šakų profesionalų pasirodymus.

Renginio vieta Kauno Žalgirio Jachtklubas (adr. M.Gimbutienės g. 35) ir jo prieigos – Kauno marių akvatorija.

Žiūrovų patogumui, įdomiausiose marių vietose bus įrengta vaizdo stebėjimo įranga, kuri pirmą kartą Lietuvoje tiesiogiai (realiu laiku) transliuos vaizdą į didžiulį LED ekraną restorane “JACHTKLUBAS”.

Visos šventės metu tėveliai nevaržomai galės atsiduoti pramogoms, nes jų vaikais bus pakviesti į vaikų laisvalaikio centro “SMARAGDO UOSTAS” įrengtą studiją.

Vakarop, specialiai pastatytoje scenoje naujausius savo kūrinius atliks Gytis Paškevičius su grupe, M-Flash šokių grupė, o vidurnaktį sutiksime su DJ Saga su “Queen raphsody” programa.

MindaugasNaujienosPaskutinis griaustinis,Regata
Šis renginys skirtas vandens sporto Šakų propagavimui. Šiemet regatos frontas prasiplės - vyks ne tik 470 Olimpinės jachtų klasės varžybos, bet ir Lietuvos vandens motociklų čempionato finalas, Burlenčių varžybos, Vandens motociklų Free style pasirodymas, Vandens slidininkų pasirodymas, Radio bangom valdomų skuterių varžybos. Tuopat metu Kauno mariose vyks ir kitos...
vandensmoto.lt