Pradžia Forumai Apie Atsinaujinęs VandensMoto.lt

Šioje temoje yra 1 atsakymas, 1 dalyvis, ją paskutinį kartą atnaujino  Mindaugas prieš 9 m..

Rodomi 2 įrašai - nuo 1 iki 2 (viso: 2)
 • Autorius
  Įrašai
 • #1685

  Mindaugas
  Keymaster

  Sveiki, bendraminčiai,

  Džiugu pranešti kad po 7 metų pagaliau galime Jums pristatyti atsinaujinusį VandensMoto.lt portalą! Naujasis portalas yra patogesnis ir šiuolaikiškesnis. Atsirado tokios naujovės kaip:

  • Skelbimų skiltis;
  • Renginių kalendorius.
  • Sąvokų žodynas;

  Papildomai ateityje turėtų atsirasti interaktyvus Lietuvos žemėlapis su pažymėtais vandens telkiniais, nuleidimo-iškėlimo rampomis, uostais ir kt.
  Be to, šis portalo dizainas yra pritaikytas mobiliesiams įrenginiams, todėl mus galėsite patogiai skaityti mobiliajame telefone būnant prie vandens 🙂

  Didžioji dalis senojo portalo informacijos (naujienos, straipsniai, forumo pranešimai, naudotojai) buvo perkelta.

  Tikimės, kad visi šie atnaujinimai jums bus naudingi ir kaip to įrodymą turėsime vis augančią bendruomenę.

  O Jums ar patinka atsinaujinęs VandensMoto.lt? 🙂

  #1686

  Mindaugas
  Keymaster

  Informacija VandensMoto.lt naudotojams

  Visos aktyvios naudotojų paskyros buvo perkeltos, tačiau jos yra neaktyvios iki kol Jūs nepasikeisite savo slaptažodžio. Slaptažodį atstatysite šioje formoje, įvedę savo naudotojo vardą arba el. pašto adresą. Teisingai nurodžius duomenis, el. pašto adresu gausite instrukciją kaip nustatytį naują slaptažodį ir prisijungti.

  Jei slaptažodžio atstatymo formoje gaunate pranešimą, kad tokio naudotojo ar el. pašto adresą nėra, jums reikėtų registruotis kaip naujam naudotojui.

  Kilus klausimams susiekite su mumis.

Rodomi 2 įrašai - nuo 1 iki 2 (viso: 2)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

Mindaugas
Pradžia › Forumai › Apie › Atsinaujinęs VandensMoto.lt Šioje temoje yra 1 atsakymas, 1 dalyvis, ją paskutinį kartą atnaujino  Mindaugas prieš 9 m.. Rodomi 2 įrašai - nuo 1 iki 2 (viso: 2) Autorius Įrašai 2015 balandžio 20 @ 14:42 #1685 MindaugasKeymaster Sveiki, bendraminčiai, Džiugu pranešti kad po 7 metų pagaliau galime Jums pristatyti atsinaujinusį VandensMoto.lt portalą!...