Pradžia Forumai Vandens motociklai Padekit su Sea doo GTX 787cc bėdom

Šioje temoje yra 0 atsakymų, 1 dalyvis, ją paskutinį kartą atnaujino  zickus prieš 12 m. 6 mėn..

Rodomas 1 įrašas (viso: 1)
  • Autorius
    Įrašai
  • #231

    zickus
    Narys

    Sveiki, pagrindine mano motociklo beda yra kad nespeju keisti ismetimo vostuvu (lopeteliu), kol galiausiai viena diena subyrejo lopetele ir sukrito i motora, visa laime kad subyrejo uzgesinu varikli, dideles zalos nepridare, paskerdziau motora isrimkau dabar viskas gerai. Esme yra tokia, kad nesuprantu del ko jos pas mane pastoviai luzta, plasmasinis gaubtelis ant kurio maunasi membrana issilydo.Taip kad plaukiojima normalu jau kaip ir pamirses. Ar gali buti del vandens pompos, gal ji per mazai vandens prastumia, neatausina ir del to taip gaunasi? nes kitu minciu neturiu Aciu uz pagalba ir protingus patarimus

Rodomas 1 įrašas (viso: 1)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

zickus
Pradžia › Forumai › Vandens motociklai › Padekit su Sea doo GTX 787cc bėdom Šioje temoje yra 0 atsakymų, 1 dalyvis, ją paskutinį kartą atnaujino  zickus prieš 12 m. 6 mėn.. Rodomas 1 įrašas (viso: 1) Autorius Įrašai 2011 spalio 5 @ 16:55 #231 zickusNarys Sveiki, pagrindine mano motociklo beda yra kad nespeju keisti ismetimo vostuvu...