Pradžia Forumai Renginiai Varžybos 2010 metais

Šioje temoje yra 50 atsakymų, 9 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  JD prieš 11 m. 4 mėn..

Rodoma 15 įrašų - nuo 16 iki 30 (viso: 51)
  • Autorius
    Įrašai
  • #670

    jetskilt
    Narys

    Kiek pamenu dar tiek varžybu lietuvos čempionate nera buve… 😮

    #671

    Tomas
    Narys

    😀 aga tikiuosi bus smagu. Net Latvijos cempione sake gal sudalyvaus visame LT cempionate.

    #716

    mp
    Narys

    sveiki, gal zinot kur daugiau gauti info apie klases? ar pirmam etape bus stovimu klases? dalyvaus lietuviuku? kaip manot, ar verta su 3D vaziuoti? 🙂 mp

    #717

    Tomas
    Narys

    Kiek zinau 1 is lietuvos tikrai dalyvaus o placiau gali tau atsakyti manau toks narys jetskilt. bet jei nuvaziuosi i Baltijos cempionata Latvijoje cia apie 200 km tai ten ju nemazai dalyvaujanciu.

    #718

    jetskilt
    Narys

    Del stovimu tai lietuvoje pus manau apie trys motociklus plius dar baltarusiai,stovimu klases tokios SKI STOCK ir SKI OPEN, jei nori dalyvauti su 3d tai i klase SKI STOCK.:)

    #719

    Tomas
    Narys

    Sveiki visi, Si sekmadieni Kauno mariose Slienavoje planuojame plaukioti. Bandysiu ir buju pametyti norintiems, prisijunkite kuo daugiau bus linksmiau…:)

    #720

    stingas
    Narys

    Sveiki vandenyniai. Noreciau pasitarti del elektrenu mariu. Kazkoks pletkas pasieke mane kad tenai kur visados nusileizdavome mocus, siemet kaitininkai uzsibarikadavo ir atseit istatimiskai jau tenai nebegalima o nusileisti vandens mocus galima tik nuo elektrines puses ar kur tenai is vis imanoma. Kas gali paneigti ar ir patvirtinti sita mano sakykim ganda. Klausiu apie visiems gerai zinoma vieta privaziavimas nuo Vievio kelio priesais sala.

    #721

    kimi
    Participant

    Sveikas, kas del kaitininku barikadu tai nezinau bet istatimiskai tai ten niekad leistis negalima buvo kaip ir visur kitur kur nera betonuoto nusileidimo i vandeni! Kaip manai ar daug mes tokiu turim? Nu mebent atkabinai priekaba ir rankytem! Gaila bet taip yra! 😉

    #722

    stingas
    Narys

    Jo, betuonuotas nusileidymas v.mot. tai motociklininko vandenynio svajone. Paskaiciau forume, pasirodo ir dar nusileidziant galima baudele kad ir simboliska “uzsisakyt”, taip pamenu taisyklese yra punktas toksai. Tai pasirodo gamtosaugininkai taip ir “prievartauja turta” O sakykit nuo Vilniaus vaziuojant iki Kauno mariu kur galima nusileisti padoriai moca, kad nevaziuoti per jahtkluba. Ne karto nebuvau Kauno mariose, visiskai nezinau. Reik uzsiregistruoti koki moca ir atlekti kada pas JUs.

    #723

    kimi
    Participant

    Sveikas, yra keletas vietu ir be jachtklubo viena ju šlienavos miestelis ten betonuotas ivazevimas,jei domins as tau galesiu tas vietas surasyt 😉

    #724

    Tomas
    Narys

    Kauno mariose tu betonuotu vietu irgi nedaug o kartais mentai bando savo tieas yrodinet ir baudas rasyt jei leidi neper betonke. Slienavoj tikrai pakankamai patogu nusileisti beto ten visad plaukiojanciu zmoniu yra. Kaip mariose pvz amaliu ylankoje ten smelis ir mentai trumpina jei leidiesi.

    #725

    kimi
    Participant

    Bet man tai zinok Amaliu ilanka fainesne, mane uzknisa kad slienavoj dumblas dugnas o seip tai puse velnio.O fainiause elektrenu “pievose” bent jau man! 🙂

    #726

    twist
    Narys

    Vakar skambinau biciuliui, kuris be problemu sestadieni “Pievose” plaukiojo ir niekas nieko ten nebarikadavo. Buriuotojai ir kaituotojai visada buvo uzsitvere kelia, bet toliau, tipo “savo ilankoj” 🙂 Kas del nuleidimo, tai pasukant link pievu nuo pagrindinio kelio, buvo kazkoks zenklas, kuris rase apie nusileidima. Tik niekad i ji neziurejau 🙂 O jei ir butu negalima ten nuleidineti – manau laivybos inspekcija ir gamtos apsauga ten gyventu 🙂 taip kad balnokit broliai zirgus 🙂 birzelio pradzioj gryztu po atostogu, pasiekiciu tepalus, sutvarkau techninkine ir i trasa Pievose 🙂

    #728

    stingas
    Narys

    Jo drasus Jus berniukai vandeniukai, prisiminkit kad gamtosaugininkai po ziemos labai, labai isalke ir pamate Jus pievose vandenynese ” balnojant arklius” uzplauks nesikuklinant o nuo liepos 1 dienos laivybos inspektotrius savo guminuke pirmomis dienomis pripus. Nezinau pas mane tris mocai ir visi be tehnines, proiminkit kas prisimenat baudu dydzius. Siaip kam man maitinti mokesciais valstybe kuri nieko man neduoda. Varysiu be tehnines. Bet cia dar ne viskas du mocai dar neregistruoti. GALIT PRIMINTI IR SITAS NUOBAUDAS SKIRIAMAS. Niekad nebuvau nubaustas, matot labai paklusnus buvau, registravau mokejau o atsiprasant du menesiu pasiteskeni ir viskas o tehnine mokame uzu metus, gal ziema kas plaukiojat. Siaip isikalbejau, nes kiekvienais metais keiciu mocus vis kazka parsisiunciuis uzu atlanto, neisimtis ir sie metai…

    #729

    twist
    Narys

    Nu baudu nezinau, bet turek visus dokumentus tvarkoj ir niekas prie taves nesikabines. Net kazkada Silutej, Minges kaimes buvo sustabde, tai ispejo, kad upese negalima plaukioti, bet kai paaiskinom, kad cia apsistoje ir kitaip i marias neisplauksi – paleido. O kad gyvenimas yra ziaurus ir neteisingas – tai visi seniai zinom. O dar tas Kubilius… 🙂 Peace! :p

Rodoma 15 įrašų - nuo 16 iki 30 (viso: 51)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

Tomas
Pradžia › Forumai › Renginiai › Varžybos 2010 metais Šioje temoje yra 50 atsakymų, 9 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  JD prieš 11 m. 4 mėn.. Rodoma 15 įrašų - nuo 16 iki 30 (viso: 51) ← 1 2 3 4 → Autorius Įrašai 2010 kovo 20 @ 9:46 #670 jetskiltNarys Kiek pamenu dar tiek varžybu lietuvos čempionate nera buve… 😮 2010 kovo...