Freestyle triukai su vandens motociklu

Akimirka iš sportininko A.Burgess pasirodymo

Buvęs vandens motociklų laisvojo stiliaus (freestyle) pasaulio čempionas Antoni Burgess iš Jungtinės Karalystės demonstruoja įspūdingus akrobatinius triukus su vandens motociklu.

Antoni plaukioti vandens motociklu pradėjo 2002 m. būdamas 12 metų, o jau po metų dalyvavo „Freestyle National Tour (FNT)“ varžybose, megėjų klasėje ir užėmė 5-tą vietą.

Šis sportas reikalauja gero fizinio pasiruošimo, todėl sportininkas keturis kartus per savaitę treniruojasi sporto salėje tam, kad su 150 kilogramų motciklu vandenyje galėtų atlikti sudėtingus akrobatinius triukus.

Freestyle pasaulio čempiono triukai su vandens motociklu (video)https://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2015/06/ant_burgess_triukai-1024x610.jpghttps://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2015/06/ant_burgess_triukai-150x150.jpgMindaugasNaujienosFreestyle,Stovimas vandens motociklas,Triukai vandenyje
Buvęs vandens motociklų laisvojo stiliaus (freestyle) pasaulio čempionas Antoni Burgess iš Jungtinės Karalystės demonstruoja įspūdingus akrobatinius triukus su vandens motociklu. Antoni plaukioti vandens motociklu pradėjo 2002 m. būdamas 12 metų, o jau po metų dalyvavo „Freestyle National Tour (FNT)“ varžybose, megėjų klasėje ir užėmė 5-tą vietą. Šis sportas reikalauja gero fizinio...
vandensmoto.lt