Smiltynes jachtklubas

“Smiltynės jachtklubas” viešbučio vizualizacija

Šį sezoną Smiltynės jachtų uosto teritorijoje duris atvers „Smiltynės Jachtklubo“ viešbutis. Viešbučio savininkė UAB „Dommo Nerija“ į jo rekonstrukciją investavo 600 tūkst. eurų. Pranešime spaudai teigiama, kad viešbutyje bus įrengta 40 įvairaus dydžio kambarių: vienviečių, dviviečių bei šeimyninių apartamentų su virtuvėlėmis. Iš viso čia galės apsistoti apie 100 svečių. Be to viešbučio patalpose veiks kavinė, todėl tikimasi pritraukti ne tik buriuotojų, bet ir turistų iš Neringos ir Klaipėdos.

Oficialiai viešbutis duris atveria Gegužės 21 d. dieną., o svečiai čia bus priimami visą sezoną – iki pat rugsėjo mėnesio. Jau galima išankstinė kambarių rezervacija smiltynesjachtklubas.lt.

Smiltynės jachtų uostelis veikia ir laivus priima jau nuo praėjusio sezono, kai buvo rekonstruotas po 5 metų pertraukos. Uostelyje gali švartuotis iki 15 m ilgio laivai.

https://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2016/04/smiltynes-jachtklubas-viesbutis.jpghttps://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2016/04/smiltynes-jachtklubas-viesbutis-150x150.jpgMindaugasNaujienos
Šį sezoną Smiltynės jachtų uosto teritorijoje duris atvers „Smiltynės Jachtklubo“ viešbutis. Viešbučio savininkė UAB „Dommo Nerija“ į jo rekonstrukciją investavo 600 tūkst. eurų. Pranešime spaudai teigiama, kad viešbutyje bus įrengta 40 įvairaus dydžio kambarių: vienviečių, dviviečių bei šeimyninių apartamentų su virtuvėlėmis. Iš viso čia galės apsistoti apie 100 svečių....
vandensmoto.lt