Vandens motociklas - kateris

Vandens motociklo ir Dockitjet valties konstrukcija

Tie kas turi ir plaukioja vandens motociklais, turbūt esate susidurę su situacija kai ant motociklo pasisodine kaleivį sukate ratus vandenyje, o būrelis likusių draugų nekantriai trypia sausumoje laukdami savo eilės atsisėsti ant “plastikinio žirgo”. Grįžtate į krantą, keleivių “pamaina” pasikeičia ir tuomet vėl viskas iš naujo… Kadangi vandens motociklai būna vieno, dviejų arba trijų sėdimųjų vietų, vienu metu paplaukdinti visų savo kolegų nepavyks, nebent esate tikri ekstremalai ir jūsų negasdina reikalai su Laivybos inspekcija 🙂 Tokiais momentais gali kilti mintys, kad galbūt vertėjo įsigyti 5-6 vietų greitaeigį katerį ir plaukimu mėgautis visiems ir patogiai.

ačiau egzistuoja dar viena alternatyvą, kuri galbūt žinoma ne visiems. Kompanija “Dockitjet” siūlo pripučiamos guminės valties pagrindu sukurtą valties konstrukciją, kuri tvirtinasi prie vandens motociklo korpuso, šį pavestamas savotišku kateriu.

Valties konstrukcija beveik niekuo nesiskira nuo įprastos pripučiamos guminės valties kietu dugnu. Tačiau vietoje, kurioje turėtų būti pakabinamas variklis, yra specialus skyrius vandens motociklo įtvitinimui. Be abėjo, taip netenkama dalies vandens motociklo manevringumo, tačiau tai kompensuoja atsiradusi papildoma erdvė keleiviams ir kroviniui.

Gamintojai teigia, kad taip sujungti galima daugelį vandens motociklų ir tai užtruks vos kelias minutes. Susidaręs junginys primena padorų katerį, tinkama grupiniam pasiplaukiojimui ar žvejybai. Svarbu ir tai, kad po tokio pasiplaukiojimo keliaiviai liks ne tik laimingi, bet ir sausi.

Priedo galima užsisakyti ir specialią priekabą, kuri leis transportuoti “Dockitjet” ir jūsų vandens motociklą kartu. “Dockitjet” konstrukcija be vandens motociklo sveria 160 kg.

https://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2008/08/dockitjet_seadoo_6.jpghttps://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2008/08/dockitjet_seadoo_6-150x150.jpgMindaugasNaujienosKateris,Vandens motociklas
Tie kas turi ir plaukioja vandens motociklais, turbūt esate susidurę su situacija kai ant motociklo pasisodine kaleivį sukate ratus vandenyje, o būrelis likusių draugų nekantriai trypia sausumoje laukdami savo eilės atsisėsti ant 'plastikinio žirgo'. Grįžtate į krantą, keleivių 'pamaina' pasikeičia ir tuomet vėl viskas iš naujo... Kadangi vandens motociklai būna vieno, dviejų...
vandensmoto.lt