vandes motociklu nuplaukti

Amerikiečiui Maikas Pagliccia iš Floridos pavyko vandens motociklu per 24 valandas įveikti 624 mylias (1004 km). Artimiausiu metu rekordas turėtų būti oficialiai pripažintas. Kelionė prasidėjo 7 valandą ryto Floridos vakaruose esančioje Naples pakrantėje. Sėdęs ant Sea-Doo GTI 130 vandens motociklo jis didžiają laiko dalį plaukė, sustodamas tik trumpom pertraukėlem užkasti ir pasipildyti kuru.

Visa kelionė buvo įrašinėjam ir fiksuojamos GPS koordinetės, tam, kad vėliau rekordas būtų patvirtintas Pasaulio Gineso Rekordu knygoje. Nors kelionė nebuvo lengva, Maikas teigia, kad jis galėjo įveikti ir 800 mylių atstumą, jei ne kelios apmaudžios techninės problemos. Pasirodo, plaukiant į motociklo turbiną pateko plastikinis taros butelis, kuriam pašalinti prireikė net dviejų brangių valandų.

Nuolatinė įtampa ir nuovargis darė savo – plaukiant naktį, jam pasirodė, kad mato žmogaus siluetą, tačiau priplaukus arčiau paaiškėjo, kad tai boja. Nuo vandens paviršiaus atsispindinti mėnulio šviesa orientuotis taip pat nepadėjo. “Buvo sunku pastebėti bangą, tol kol ant jos neužplauki. Dėl to, keletą kartų vos nenukritau nuo vandens motociklo” – įspūdžiais plaukiant naktį dalinasi Maikas.

Senesnis rekoras priklausė Davor Hundic iš Kroatijos. Jis per 24 valandas vandens motociklų nuplaukė 605 mylias.

https://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2008/11/vandens-motociklo-atstumo-rekordas.jpghttps://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2008/11/vandens-motociklo-atstumo-rekordas-150x150.jpgMindaugasNaujienosVandens motociklas
  Amerikiečiui Maikas Pagliccia iš Floridos pavyko vandens motociklu per 24 valandas įveikti 624 mylias (1004 km). Artimiausiu metu rekordas turėtų būti oficialiai pripažintas. Kelionė prasidėjo 7 valandą ryto Floridos vakaruose esančioje Naples pakrantėje. Sėdęs ant Sea-Doo GTI 130 vandens motociklo jis didžiają laiko dalį plaukė, sustodamas tik trumpom pertraukėlem...
vandensmoto.lt