Silutes uostas

Šilutės rajono savivaldybė – Pamario ir vandenų kraštas, kuriame ne tik žmonės, bet ir vanduo kuria gyvenimą. Su šiais žodžiais į Šilutės kraštą viliojami turistai iš Lietuvos ir užsienio. Jau vasaros pradžioje jie galės į Šilutę ne tik atvažiuoti, bet ir atplaukti.

Čia gyvena, mokosi ir dirba pilnateisiai Lietuvos, Europos Sąjungos piliečiai, mokantys puoselėti unikalią gamtą, paveldą, plėtojantys verslą, žemdirbystę, žvejybą ir turizmą. Šilutės rajonas garsėja pavasariniais potvyniais, apsemiančiais dideles teritorijas ir atskiriančiais kai kurias gyvenvietes nuo sausumos kelių, puošniais senoviškais pastatais bei nuostabiai žydinčiomis magnolijomis. Šilutė – Lietuvos Respublikos etninio regiono Mažosios Lietuvos sostinė.

Kasmet pavasario pabaigoje vyksta Šilutės miesto šventė, kuri pritraukia nemažai svečių iš Lietuvos ir užsienio. Šiais metais Šilutės miestas gegužės 30 d. švenčia 498 gimtadienį. Renginio “Miesto diena” metu, po kone 13 milijonų kainavusios rekonstrukcijos, bus atidarytas atsinaujinęs Šilutės uostas. Bus vėl atgaivintas 500 metų vandens kelias link Rusnės, Nidos, Klaipėdos, Tilžės, Jurbarko, Kauno!

Norintiems pažinti Šilutės krašto savitumą, kviečiame atvykti (ar atplaukti) ir įsilieti į nedidelio, tačiau pamario dvasia turtingo, paukščių skrydžiais grakštaus, žmonių nuoširdumu ir dosnumu svetingo ir kraštovaizdžiu kerinčio krašto gyvenimą.

Verslininkams, amatininkams ir kitiems prekeiviams renginio metu atiduodama centrinė Šilutės miesto Lietuvininkų gatvė, automobilių eismas ja bus ribojamas.

https://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2009/04/silutes-uostas.jpghttps://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2009/04/silutes-uostas-150x150.jpgMindaugasNaujienosPrieplauka,Šilutės uostas,Uostas
Šilutės rajono savivaldybė - Pamario ir vandenų kraštas, kuriame ne tik žmonės, bet ir vanduo kuria gyvenimą. Su šiais žodžiais į Šilutės kraštą viliojami turistai iš Lietuvos ir užsienio. Jau vasaros pradžioje jie galės į Šilutę ne tik atvažiuoti, bet ir atplaukti. Čia gyvena, mokosi ir dirba pilnateisiai Lietuvos, Europos Sąjungos piliečiai,...
vandensmoto.lt