pripuciama valtis
Nors laivai amfibijos yra labai praktiški, žmonėms jie nekelia didelio pasitikėjimo, dažniausiai dėl konstrukcijos sudėtingumo. Norėdama įrodyti kaip taip yra ne visada, kompanija gaminanti valtis-amfibijas “Sealegs” įveikė 3015 kilometrų kelionę aplink šiaurinę Naujosios Zelandijos salą. Amfibija su dviejų žmonių komanda atstumą įveikė per 65 valandas (skaičiuojant tik plaukimo laiką), vidutinis kelionės greitis – 46 km/h. Kateris buvo varomas “Evinrude E-Tec 150 hp” pakabinamu varikliu.

Kompanijos “Sealegs” vykdantysis direktorius, teigia, kad ši kelionė įrodė amfibijos patvarumą ir konstrukcijos patikimumą. Investicijos, kurios buvo įdėtos projektuojant valtį amfibiją akivaizdžiai pasiteisino. “Sealegs” atlaikė nemažai išbandymų – nuo 5 metrų bangavimo, iki 20 m/s vėjo gūsių.

7.1 m ilgio pripučiama valtis kietu dugnu gali gabenti 700 kg krovinį, todėl jos pritaikymas yra gana platus. Sausumoje, nuleidus važiuoklę, “Sealegs” gali judėti 10 km/h greičiu. Greitis ant vandens priklauso nuo pasirinkto variklio galingumo. Valties manevringumas niekuo nesiskiria nuo įprastos guminės valties, kadangi pakelta važiuoklė plaukiant nesudaro jokio pasipriešinimo su vandeniu. Kai tik valtis-amfibija pasirodė prekyboje, ji iškart susilaukė didelės sėkmės – “Sealegs” jau įsigijo ugnegesiai, gelbėtojai ir kariuomenė.

https://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2009/03/valtis-amfibija.jpghttps://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2009/03/valtis-amfibija-150x150.jpgMindaugasNaujienospripučiama valtis
Nors laivai amfibijos yra labai praktiški, žmonėms jie nekelia didelio pasitikėjimo, dažniausiai dėl konstrukcijos sudėtingumo. Norėdama įrodyti kaip taip yra ne visada, kompanija gaminanti valtis-amfibijas 'Sealegs' įveikė 3015 kilometrų kelionę aplink šiaurinę Naujosios Zelandijos salą. Amfibija su dviejų žmonių komanda atstumą įveikė per 65 valandas (skaičiuojant tik plaukimo laiką),...
vandensmoto.lt