Shotover Jet

Shotover Jet

“Shotover Jet” yra vienintelė kompanija, turinti leidimą leidžiantį plaukioti vaizdingame Shotover upės kanjone. Lekiant dideliu greičiu vos keliolikos centimetrų gylio uolėtų ir siauru kanjonu, adrenalino kiekis jusų kraujyje pasieks maksimumą. Vandens purslai, pro ausis “švilpiantys” uolėti krantai ir perkrovos ties kiekvienu posiūkiu – tai dar ne viskas, ką patirsite įsedę į “Shotover Jet”. Įsikibkite tvirtai tol kol patyręs vairuotojas atliks 360 laipsnių suktuką, po kurio kateris net nesustos. Tokia dešimties miničių adrenalino “terapija” privers jus pasijusti gyvais ir pamiršti visus rūpesčius!”

Tokiais šūkiais yra viliojami adrenalino megėjai į Shotover upės kanjoną (Naujoji Zelandija) išbandyti tokio pat pavadinimo kompanijos turbina varomo katerio – “Shotover Jet”. Nors pavairuoti šio raudono monstro greičiausiai jums neteks, galite būti vienas iš 14 keleivių, turinčių unikalią galimybę pasigrožėti Shotover upės kanjono vaizdais ir patirti kvapą gniaužiancius įspūdžius. Kompanija garantuoja, kad jūs tikrai nenusivilsite. Tą užtikrina galingas kateris, kurio veikimo principas panaušus į vandens motociklo. Įdomu yra tai, kad pilnai pakrautam kateriui (~3,5 tonos) plaukti užtenka vos 10 cm gylio. Dvi vandens turbinos per vieną sekundę išstumia po 400 litrų vandens. Du 3,8L V6 varikliai po 250AG priverčia “Shotover Jet” skrieti 85 km/h greičiu.

Trąsos maršrutas prasideda Kvinstoune ir tęsiasi 6 kilometrus vingiuotu upės kanjonu. Tokio malonumo kaina suaugusiam – 109 doleriai.

https://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2009/02/P2133144-1024x768.jpghttps://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2009/02/P2133144-150x150.jpgMindaugasNaujienosKateris
'Shotover Jet' yra vienintelė kompanija, turinti leidimą leidžiantį plaukioti vaizdingame Shotover upės kanjone. Lekiant dideliu greičiu vos keliolikos centimetrų gylio uolėtų ir siauru kanjonu, adrenalino kiekis jusų kraujyje pasieks maksimumą. Vandens purslai, pro ausis 'švilpiantys' uolėti krantai ir perkrovos ties kiekvienu posiūkiu - tai dar ne viskas, ką patirsite...
vandensmoto.lt