vandens slides
Dauguma užsiimančiu tokiomis vandens pramogomis kaip slidinėjimas vandens slidėmis, wakeboard’u ar kitais panašiais atrakcionais žinote, jog šis sportas reikalauja mažiausiai dviejų asmenų. Tam kad jūs galėtumėte mėgautis vandens slidėmis neužtenka įsigyti vien tik vandens slides. Reikia ir tempiančio katerio arba vandens motociklo, o svarbiausia – dar vieno asmens turinčio teisę valdyti šią vandens transporto priemonę. Tai dažnai sukelia nemažai nepatogumų tokio vandens sporto mėgėjams.

Kompanija “Coldfever” siūlo jums išeitį -“Boto Ski Free”. Tai analogų neturintis įrenginys leidžiantis vienam asmeniui mėgautis vandens slidinėjimu. “Boto Ski Free” sukurtas taip, kad pats slidininkas galėtų kontroliuoti tempimo trajektorija. Ant virvės trapecijos išdėstyti mygtukai leidžia slidininkui intuityviai keisti judėjimo greitį, kryptį, užvesti bei užgesinti variklį. Kaip ir vandens motociklai, “Boto Ski Free” turi apsaugos lyną, kuris užgesina variklį vos tik slidininkas paleidžia trapeciją.

Specifikacijos
Korpuso medžiaga Stiklo pluoštas
Plotis 105 cm
Ilgis 240 cm
Aukštistis 187 cm
Svoris 169 kg
Variklio tipas 3-jų cilindrų, dvitaktis
Galia 70 AG
Degalų bako talpa 23 litrai

MindaugasNaujienosVandens slidės
Dauguma užsiimančiu tokiomis vandens pramogomis kaip slidinėjimas vandens slidėmis, wakeboard'u ar kitais panašiais atrakcionais žinote, jog šis sportas reikalauja mažiausiai dviejų asmenų. Tam kad jūs galėtumėte mėgautis vandens slidėmis neužtenka įsigyti vien tik vandens slides. Reikia ir tempiančio katerio arba vandens motociklo, o svarbiausia - dar vieno asmens turinčio...
vandensmoto.lt