rxp-x

Kanados kompanija Sea-Doo net ir ekonominiu sunkmečiu nestokoja genialių minčių ir ambicijų tapti vandens motociklų lyderiu net tik JAV bet ir visame pasaulyje.
Pristatome jums 2010-ų metų Sea-Doo vandens motociklų liniją. 2009 metais pradėta “Sea-Doo iS Innovation” programa naujuosiuose modeliuose įsigali dar labiau.

Naujieji 2010-ųjų metų modeliai GTX Limited iS, GTX iS, GTX, RXT-X, RXT iS, RXT ir WAKE PRO turės S3 korpusą pristatytą šių metų iS modeliuose. Laiptuotas korpuso dugnas sukuria žemo slėgio zonas, kurios sumažina trintį su vandeniu, o “V” formos dugno profilis užtikrina motociklo stabilumą staigiuose posūkiuose.

Su S3 korpusais jau nebus komplektuojama O.P.A.S (Off-Power Assisted Steering System) valdymo sistema. Ją pakeis nauja O.T.A.S (Off-Throttle Assisted Steering System) sistema. Jos veikimo principas paremtas tuo, kad O.T.A.S nuolat “stebi” variklio apsukas tam, kad nustatyti kokiu greičiu plaukia motociklas. Jei vairuotojas vairą susuką esant mažam plaukimo greičiui, varikliui akimirksniu yra suteikiama daugiau galios tam, kad motociklas išliktų valdomas.

S3 korpusas2010 Sea-DooVisi nauji modeliai su iControl technologija yra nukreipti ir kuro ekonomiškumą mažinant kuro sąnaudas. Prietaisų skydeliuose atsirado tokios naujovės kaip momentinis ir vidutinis kuro sąnaudų skaitiklis, laikmatis parodantis kiek laiko(arba kokį atstumą) galima nuplauki iki tol kol kuro bakas ištuštės.

iControl sistema bus integruota į visus GTX, RXT ir WAKE PRO 215 modelius. Ši pažangi technologija suteikia daug praktiškų ir unikalių savybių, kuriomis pasižymi tik Sea-Doo kompanijos vandens motociklai. Pagrindinės iControl funkcijos:

  • iBr stabžiai. Pirmieji pasaulyje vandens motociklų stabdžiai sumažinantys stabdymo kelią perpus lyginant su savaiminiu lėtėjimu.
  • iS suspensija. Visa vairuotojo aplinka, įskaitant sėdynes, vairą, kojų atramas ir daiktadėžę su korpusu yra sujungti per specialią hidrauline pakabą, galinčia judėti aukštyn ir žemyn iki 18 cm korpuso atžvilgiu. Taip yra absorbuojami smūgiai tenkantys vairuotojui ir keleiviams plaukiant banguotu vandeniu.
  • Elektroninis droselio valdymas(iTC). Vairuotojas gali pasirinkti du droselinės sklendės jautrumo rėžimus Sport arba Touring. Sportiniame rėžime sklendė iškart reaguoja į vairuotojo veiksmus. Turistiniame rėžime sklendė darinėjama laipsniškai, todėl akseleracija tampa “švelnesnė” ir taip taupomas kuras.
  • Užvedimas neutralioje eigoje. Užvedus vandens motociklą jis automatiškai nusistato į neutralią padėtį, taip apsaugodamas nuo judėjimo į priekį, kas yra ypač naudinga nepatyrusiems vairuotojams ir manevruojant siaurose erdvėse.
  • Kruizinis rėžimas skirtas nustatyti ir palaikyti pastovų plaukimo greiti.
  • Slow Speed rėžimas skirtas minimalaus plaukimo greičio nustatymui (0 – 10 km/h).
  • Naudojant Learning Key mokymosi raktą motociklas neviršyja vartotojo užprogramuoto maksimalaus greičio/apsukų.
  • GPS spidometras yra daug tikslenis, negu spidometras paremtas vandens srauto matavimu.

2010 Sea-Doo PRO 215Sea-doo 4TEC variklis

GTX Limited iS, RXT iS ir RXT-X nuo šiol dar galingesni

Šiais metais galingiausio vandens motociklo titulas priklausė 260 arklio galių Kawasaki Ultra260X. Panašu, kad Sea-Doo nusprendė neatsilikti ir padidinti savo motociklų galią iki tokios pačios ribos. Sea-Doo GTX Limited iS, RXT iS ir RXT-X modeliuose jau puikuosis 260 AG varikliai.

Neoficialiomis žiniomis papildomos penkios arklio galios išgautos iš senojo Rotax 4-TEC 255 AG variklio patobulinus variklio valdymo bloką (ECU).

Kovingasis RXT-X 260

Naujasis RXT-X pasižymės ne tik nauja spalvų gama. Šis modelis yra vienintelis turintis galimybę keisti vairo suėmimo plotį. Vairas išilginamas/susiaurinamas slankiojant rankenas kartu su akseleratoriaus bei stabdžių rankenėlėmis. Tokią savybę turėtų įvertinti vandens motociklų sporto mėgėjai.

2010 Sea-Doo RXT-X vairas2010 Sea-Doo RXT-XKadangi RXT-X nėra iS suspensijos sistemos taip išvengta papildomo svorio. Trijų vietų RXT-X galios ir svorio santykis yra pats didžiausias tarp visų modelių. Per banduomuosius plaukimus pristatymo dieną RXT-X GPS spidometras fiksavo 70.3 mph maksimalų greiti.

Apie viską pagalvota

GTX Limited iS modeliuose montuojama Speed Tie švartavimo lyno sistema švartavimąsi prie krantinių padarys dar paprastesni. Nuo šiol nebereikės su savimi vežiotis jokių papildomų virvių ir sukti galvos, kaip geriausiai pririšti motociklą. Švartavimo lynas visada bus po ranka ir netrukdys tada kai jo nereikia. Kintamo ilgio lyna galima fiksuoti bet kokiame ilgyje. Maksimalus ilgis – 2,5 m.

Speed Tie svartavimo sistemaSea-Doo iCatch priekabaDar viena naujiena iš Sea-Doo tai iCatch transportavimo priekaba. Išskirtinė šios priekabos naujovė tai iCatch motociklo fiksavimo sistema taupanti jūsų laiką ant nuleidimo rampos. Motociklas atkabinamas nuo priekabos dar niekada nebuvo toks paprastas. Tai galima padaryti sėdint ant pačio motociklo – užtenka truktelėti rankenėlę esančia kairėje priekabos pusėje. Toks priekabos užraktas tiks ne tik ateinančių metų, bet ir dabartiniams Sea-Doo vandens motociklų modeliams.

MODELIS KAINA(MSRP) APRAŠYMAS GALERIJA
GTX Limited iS 260 $16,499 aprasymas galerija
GTX Limited iS 260
GTX iS 215 $14,699 aprasymas galerija
GTX iS 215
GTX 155 $11,599 aprasymas galerija
GTX 155
RXT iS 260 $14,999 aprasymas galerija
RXT iS 260
RXT-X 260 $14,199 aprasymas galerija
RXT-X 260
RXT 215 $12,999 aprasymas galerija
RXT 215
RXP-X 255 $13,499 aprasymas galerija
RXP-X 255
RXP 215 neskelbiama aprasymas galerija
RXP 215
WAKE PRO 215 $13,499 aprasymas galerija
WAKE PRO 215
WAKE 155 $10,399 aprasymas galerija
WAKE 155
GTI SE $9,999 – $8,999 aprasymas galerija
GTI SE
GTI 130 $7,999 aprasymas galerija
GTI 130

 

 

MindaugasNaujienosSea-doo
Kanados kompanija Sea-Doo net ir ekonominiu sunkmečiu nestokoja genialių minčių ir ambicijų tapti vandens motociklų lyderiu net tik JAV bet ir visame pasaulyje. Pristatome jums 2010-ų metų Sea-Doo vandens motociklų liniją. 2009 metais pradėta 'Sea-Doo iS Innovation' programa naujuosiuose modeliuose įsigali dar labiau. Naujieji 2010-ųjų metų modeliai GTX Limited iS, GTX...
vandensmoto.lt