seabreacher-kateris

Unikalios delfino konstrukcijos kateris

Norite pasijusti delfinu? Šis naujasis dizainerių, konstruktorių išradimas kaip tik jums. JAV nesenai sukonstruotas greitaeigis kateris-delfinas. Ši vandens transporto priemonė gali pasiekti iki 73 km/h greitį. Jis talpina du žmonės. Su šiuo kateriu galima šokinėti ir suktis kaip delfinams.

Juo plaukiama virš vandens kaip greitaeigiu kateriu, taip pat galima panerti po vandeniu ir plaukti taip gana ilgas distancijas. Su 1500 kub cm ir 215 arklio galių varikliu šis kateris gali atlikti manevruoti kaip delfinas. Katerio ilgis yra 4,5 m, o spalvų gama neribota. Kabina yra analogiška kaip F 16 naikintuvų.

Kol kas vienintelis minusas yra tas, kad šis kateris nėra pigus. Bazinė kaina- 48 000 $, o aukštesnių techninių charakteristikų modelis siekia iki 68000 $.

 

https://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2009/09/seabreacher-kateris.jpghttps://www.vandensmoto.lt/wp-content/uploads/2009/09/seabreacher-kateris-150x150.jpgMindaugasNaujienosIšradimai,Kateris
Norite pasijusti delfinu? Šis naujasis dizainerių, konstruktorių išradimas kaip tik jums. JAV nesenai sukonstruotas greitaeigis kateris-delfinas. Ši vandens transporto priemonė gali pasiekti iki 73 km/h greitį. Jis talpina du žmonės. Su šiuo kateriu galima šokinėti ir suktis kaip delfinams. Juo plaukiama virš vandens kaip greitaeigiu kateriu, taip pat galima panerti...